PRODLOUŽENÉ ŘASY
 x 

0

Brazilský keratin

Přírodní vlasová kúra, která regeneruje narušené a poškozené vlasy. Vydrží ve vlasech až několik měsíců!!! Obnovte zdraví, pevnost a lesk svých vlasů s Brazilským keratinem za nejnižší ceny v ČR! Přírodní vlasová kúra vyhlazuje a regeneruje narušené a poškozené vlasy. Mějte zdravé a neodolatelně zářivé vlasy! Pro domácí použití!
Cena 199,00 Kč
Balení Tooltip
Vyberte balení

Produkty kosmetické značky Brazilský keratin obsahují keratinový hydrolyzát z ovčí vlny, proteiny, panthenol, rostlinný lecitin, klíčkový olej s vitamíny B1, B2, B6. Žádny jiný přípravek nemá složení jako Brazilský keratin. Díky keratinu – proteinu lidských vlasů, kůže a nehtů – dochází k vyplnění dutých míst uvnitř vlasu. Vyberte si ze 3 produktů nebo výhodně celou kolekci: REGENERAČNÍ ŠAMPON 255 ml, REGENERAČNÍ KONDICIONÉR 255 ml, VLASOVÁ REGENERACE 260 ml.

Pravidelným používáním produktů unikátním způsobem obnovíte vlasovou strukturu narušenou slunečním zářením, barvením, trvalou, fénováním, odbarvováním a stárnutím. Vlasy se zpevní, vrátí se jim pružnost a lesk a nebudou se třepit. Produkty obsahují keratinový hydrolyzát z ovčí vlny a proteiny získané hydrolýzou z přírodního hedvábí, jejichž součástí jsou aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. Všechny produkty jsou doplněny o regenerační panthenol a rostlinný lecitin působící jako kondicionér. Regeneraci a výživu vašich vlasů podpoří klíčkový olej s vitamíny B1, B2, B6. Po aplikaci produktů se zvětší objem vlasů a zvýší se jejich lesk. Pro maximalizaci účinku doporučujeme všechny tři produkty značky Brazilský keratin kombinovat. Produkty jsou vyrobeny jako velmi šetrné a nedráždivé koncentráty bez SLS a SLES, neobsahují silikony ani ropné produkty. Všechny suroviny jsou rostlinného původu. Obnovte zdraví, pevnost a lesk Vašich vlasů se slevou až 77 %!!! Brazilský keratin je přírodní vlasová kúra, která regeneruje a vyhlazuje narušené a poškozené vlasy. Díky keratinu – proteinu lidských vlasů, kůže a nehtů – dochází k vyplnění dutých míst uvnitř vlasu. Vlasy se zpevní a získají zdravý a zářivý upravený vzhled. Brazilský keratin si získal enormní oblibu po celém světě, protože žádny jiný produkt nedokáže vlasy ošetřit na tak dlouho a v tak vysoké kvalitě. Lze jej aplikovat na všechny typy vlasů, včetně těch chemicky ošetřených, ať už barvením nebo melírováním. Čím více jsou vlasy zničené, tím většího efektu dosáhnete. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji keratin proniká do vlasu a tím větší je výsledný efekt. Výsledný efekt je okamžitý.M oderní, efektivní a šetrný – k Vám i k přírodě. Žádný jiný přípravek nemá složení jako Brazilský keratin. Jemně parfémovaný, hypoalergenní.

Použití:
Šampón: používejte pravidelně a dlouhodobě.
Kondicionér: používejte pravidelně a dlouhodobě. Pro získání hladkých vlasů používejte Brazilský kondicionér, který zažehlíte do vysušených vlasů. Vlasy umyjte a upravte. Zažehlení opakujte max. po 4 týdnech. Kondicionér jinak používejte při každém mytí vlasů.
Vlasová regenerace: Po umytí a vysušení vlasů ručníkem na ně naneste přípravek a vetřete jej do nich. Poté vlasy upravte běžným způsobem. Aplikace přípravku je možná kdykoliv, nejméně však 1× za 2 dny, po dobu 6 týdnů. Pro maximální efekt hladkých vlasů přípravek zažehlete a vlasy už neumývejte.

Nejnovější

Doporučené

Nejprodávanější

Kontakt

Pro Salon s.r.o.
Perfect Salon péče & krásy

Palackého třída 17
Brno – Královo Pole
Mail: prodlouzenerasy@email.cz
GSM: +420 724 682 014

Call Center

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Kontaktujte nás

Pomoc