PRODLOUŽENÉ ŘASY
 x 

0

Ultra Plus Perfect Lashes® - Nový design, ještě lepší přilnavost a jemnost k očím

Černé extra rychleschnoucí polymerové lepidlo na lepení semipermanentních řas. Kvalitu a skvělé vlastnosti ocení každá profesionálka! Výborně přilne na semipermanentní řasy Perfect Lashes® a díky němu vydrží Váš dokonalý pohled neskonale dlouho!
Cena 499,00 Kč

Ultra Plus Perfect Lashes® šetří čas a prodlužuje trvanlivost svůdného pohledu!
Doménou našich výrobků je vysoká kvalita, na kterou bedlivě dbáme! Značka Perfect Lashes® proto vlastní atesty a potvrzení o nezávadnosti Státního zdravotního ústavu v Praze. V případě kontroly z KHS či dotazů Vašich klientek – jste s námi - jednoduše chráněni. A nejen to! Každé klientce poskytujeme poradenství zdarma! Na každém výrobku Perfect Lashes® také naleznete český návod, pokyny pro 1. pomoc, složení apod. nutné ze zákona.
Hmotnost: 10 ml, černé, výparové.

Jaký je rozdíl v jednotlivých lepidlech Perfect Lashes®? Lepidla rozdělujeme na výparová, jemně výparová a bezvýparová. Pro lepení semipermanentních řas rozhodně doporučujeme používat lepidla výparová. Jsou charakteristické výbornými vlastnostmi jako – rychlým zasycháním, dokonalým přilnutím a až ohromující trvanlivostí aplikovaných řas. Klientka musí mít při aplikaci zavřené oči a spodní řasy oddělené kolagenovými podložkami. Po prodloužení necháme cca 3-5 min. oschnout – klientka má oči stále zavřené. Při takto odborném postupu snáší 99% zákaznic výparové lepidlo bez problémů. Naopak lepidla bezvýparová jsou spíše kompromisem pro velmi citlivé klientky. S lepidly se hůře pracuje, pomalu schnou a jejich trvanlivost po aplikaci semipermanentních řas je cca 14 dnů.

Nejnovější

Doporučené

Nejprodávanější

Kontakt

Pro Salon s.r.o.
Perfect Salon péče & krásy

Palackého třída 17
Brno – Královo Pole
Mail: prodlouzenerasy@email.cz
GSM: +420 724 682 014

Call Center

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Kontaktujte nás

Pomoc